| fyfy_3064 a întrebat:

As vrea sa imi fac breton drept.mentionez ca il am pe o parte. oare miar sta bine?thinking

5 răspunsuri:
| LauraaBlack a răspuns:

Buna Fyfy:X! Si eu il aveam pe o parte si m-i l-am facut drept, dar nu mi-a stat bine deloc. Este mai dragut pe o parte, dar daca ai fruntea mica poate ti-ar sta bine si cu el drept happy, dar daca o ai lata la fel ca mine, te sfatuiesc sa il tii pe o parte sau in doua parti. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de ajutor. Bafta si numai bine love struck! Cu drag, Laura happy.

| deutSa a răspuns:

Depinde de textura fetei tale, daca ai fruntea mai lata, ti-ar sta bine, dar daca o ai mica nu-ti sta bine!

| Element25 a răspuns:

Bah nu ti-ar sta rau cu breton drept...eu l-am avut asa, apoi l-am filat, acum il am pe o parte si detuuull de mare b-)eu vreau sa-mi schimb forma la el chiar daca nu-mi place macar incerc ceva nou.Asa ca incearca si tu... daca nu-ti place il dai din nou pe o parte.
Pa, pa.

| ShaDoW11 a răspuns:

Pai nu stim cum arati deci nu avem cum sa iti zicem daca iti sta bine happy
facti bucle. sunt cele mai tari tongue