| beiiiiiib a întrebat:

Heiii >TPU:d< as vrea sa-mi fac breton drept.menționez ca am parul des,brunet si destul de lung, trecut de umeri cam cu doua palme si am fata cam...rotundathinking Cred. Acum am bretonul într-o parte si lung. Oare mi-ar sta bine cu el drept?:d ceva păreribatting eyelashes

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Ti-ar sta foarte frumos cred mai ales ca ai parul des.
Numai bine.

| Gabitech a răspuns:

Gabi.tech@yahoo.com / trimite o poza cu fata ta si o poza cu frizura luata de pe net. le pun in photoshop si vezi exact cum iti sta cu freza