| vladsonea1999 a întrebat:

As vrea sa imi fac si eu un tatuaj pe deget aproximativ 3 cm patrati fiecare deget cam cat costa si daca doare foarte rau pe o scala de la 1( un facin) 10 ( a da cu cotul in usa)?

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Ai sa dai inzecit sa scapi de ele si parerile de rau iti vor umbri mai tarziu "alunecarea" de acum a ratiunii.Bafta si doare al dracului trebuie sa te anesteziezi local depinde de locul de aplicare.Bafta si mai gandeste-te inainte de a aplica tatuajul.