| Amaya0Yumi a întrebat:

As vrea sa imi fac un piercing in sept, la salon. Am nevoie de semnatura parintilor sau ce? Vreau sa stiu de ce acte am nevoie. Am 14 ani. Help puppy dog eyes
Funda!

Răspuns Câştigător
| FloreaVicentiu97 a răspuns:

Ai nevoie de buletinul parintelui(care te insoteste) si de un act de al tau de identitate) eu asa am facut

3 răspunsuri:
| july00 a răspuns:

Depinde la ce salon mergi, nu cred ca trebuie ceva semnatura sau acte.

| mariukka a răspuns:

Ai nevoie de aprobarea lor daca sint de acord

| k1NNNdeR a răspuns:

Nu stiu sigur dar ma indoiesc.Eu la 12 ani mi-am facut in ureche piercing fara aprobarea parintilor dar nu iti pot spune sigur.