| covrigeisarati a întrebat:

As vrea sa imi iau un aparat foto care sa nu coste o avere. Ce parere aveti de Canon powershot sx150 is? Avetii alte sugestii? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| michelia a răspuns:

Este o optiune foarte buna ( si eu prefer marca Canon ca principiu) pentru avantajele pe care le are: fotografii foarte clare si frumoase, zoom excelent ( merge sa-l tii numai pe zoom optic), acumulatorii nu sint neaparat specifici ( s-ar putea ca aia originali sa te tina foarte putin si sa-i schimbi), meniu ok, desi un pic complicat, nu face zgomot, pret bun ( cam 700 lei).

| Smillee a răspuns:

Salut iti spun acest aparat care l-ai ales tu este perfect il am si eu imi place foarte mult si nu costa o avere. :*
Bafta(K)