| ChocolateDroid a întrebat:

As vrea sa imi pun un piercing.
Numai ca nu stiu unde. In orice caz nu in limba! Nici in spranceana!
As vrea undeva unde sa nu doara foarte rau. Am de ales intre : mai sus de buza, in nas, sau in buza. Unde ar arata mai bine?

P. S. : Daca nu va plac piercingurile nu comentati pls.

Răspuns Câştigător
| Typsy a răspuns:

Depinde pentru cine doare...nui chiar dureros. daca iti doreshty intradevar.nu o sa sikmti nimic.in nas e cam demodat.MOnroe arata si glam, retro sh sexy.in acelasi timp si dur, rock style happy

6 răspunsuri:
| un copil:x a răspuns:

Cred ca in nas ar fi chiar frumos. Mie una imi plac piercingurile in naslove struck

| ela_9708 a răspuns:

Pe langa buza; x:*

| Miss_8205 a răspuns:

In nas e cel mai dureros... puneti langa buza

http://4.bp.blogspot.com/......ivjern.jpg poza mie imi place la nebunie asta :X:XX::X http://www.healthhype.com/wp-content/plugins/body-piercing.jpg

| Typsy a răspuns:

Faza e ca nu stiutyu cum arati. daca as avea o poza de ata teasah putea zice mai l concret.Ai poutea incerca mai sus de buza, gen (alunika lui marilyn monroe, de aici si denumirea). au mai multe vedete.si amy winehouse.eu am incercat vara trecuta sa-mi fac singura cu akul :p nu doare daca sincer.si e si foarte cool. Just try it. apoi imi zici ce parere ay.P.S.ai putea sa te sfatui cu prietenii. ei te cunosc si iti pot zice mai bine tongue

| bibitica a răspuns:

In nas

| MsButter a răspuns:

Pierce "monroe" doare.
in nas e dragut.
in buza depinde.