| V1sL0w a întrebat:

Intrebare pentru experti mai ales pentru NeluL, as vrea sa imi pun un piercing in spranceana de acela cu tepi... o sa doara rau?

Răspuns Câştigător
| Klews a răspuns:

1. Ce legatura are cu NeluL?
2. Depinde de persoana. In cele mai multe cazuri, va durea putin, dar va curge sange de-a lungul fetei. Dar, poti sa-i rogi sa-ti dea somnifere, si nu vei simti nimic. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| RevOlliNe1994 a răspuns:

Ce legatura si cu neluL

| razvi00 a răspuns:

Nu doare rau...cu toate ca si "rau" asta e diferit de la persoana la persoana.In principal piercingul in spranceana nu e dureros si se face i repede. Sper ca te-am lamurit