| Babygirlll29 a întrebat:

As vrea sa intru in vorba cu un băiat dar nu stiu cum să-i zic.mi-e putin teama de cum va reacționa, deși eu un băiat bun si ma cam îndoiesc.tin sa precizez ca ne cunoaștem si imi cam place de el si cred ca si lui dar nu sunt sigura.ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Poti sa-i scrii un mesaj.

| AlexandruCurca a răspuns:

Mergi la el cu tupeu si ii explici situatia, incearca sa spui totul cat mai repede, adica nu stai sa povestesti nemurirea sufletului, zici un rezulmat la situatie, dupa asta il intrebi daca si el te place pe tine, daca iti da un raspuns pozitiv, intreaba-l daca doreste sa fie iubitul tau.(asta doar daca nu ti-o ia el inainte =]] )