| KamaSutra a întrebat:

Imi place un baiat mult, dar problema e ca nu ne cunoastem si as vrea sa intru in vorba cu el, dar habar nu am cesa ii spun.....stam in acelasi cartier desi nu stiu ce importanta are si mergem cu acelasi autobuz. Cateva sugestii? puppy dog eyes
Dau funda+ voturi!:*:*

2 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Bai te costa ceva sa intri in vorba cu el? mor pe voi cand va aud ca va place cineva dar nuf aceti nimic

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa te remarce prin niste gesturi.Sa-i retii un loc in autobus pentru el, sa incerci sa te asezi langa el.Sa faci cunostinta, sa discuti cu un/niste prieteni de ai lui.Sa incerci sa afli un nr de telefon, un ID, numele de pe facebook. Poate stie ceva despre el mai multe, vreo colega/prietena de-a ta.Cati ani ai tu, dar el?