| Maraloiu_Alex_1994 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu un sfat ce ar trebui sa fac, deoarece am 21 de ani si nu am avut nici o data o iubita si ma simt foarte singur daca ar putea sa ma ajute cineva cum as putea cucerii o fata? sad

Răspuns Câştigător
| FlaviaC a răspuns:

Pai,trebuie să o întâlnești prima data. Daca e sufletul tău pereche, vei simti asta. Dupa aceea, trebuie sa fii tu insuti, nu sa pari ce nu esti.
Dar eu te sfătuiesc să nu exagerezi cu căutarea, căci exista in aceasta lume o persoană destinata tie, iar destinul va face sa va întâlniți.
Eu iti urez multa baftă și o viață minunata!

2 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Întotdeauna o fată se cucerește prin naturalețe, asta dacă nu dai de vreo nesimțită ahtiată după bani. Încearcă să fii tu însuți și dacă ai sentimente pentru o fată arată-i asta! Invit-o la o cafea, oferă-i o floare, dacă spune că îi e frig îmbrățișeaz-o... iar restul lucrurilor vin de la sine. Fii mai curajos!

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Fii tu insuti si sigur o vei gasi. Daca o gasesti, comporta-te frumos cu ea si fii ingaduitor.