| Joint_4006 a întrebat:

As vrea sa ma angajez undeva la 15 ani. e posibil? la un mc donalds, shaorma, etc? Parintii nu prea imi dau bani, asta e problema! Daca e, cum fac pe cine intreb?

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu stiu daca acum se mai fac angajari, pe timp de vara era perfect, puteai sa te agajezi la o terasa, dar acum cum o sa te imparti intre munca daca o sa-ti gasesti si scoala?

| cosmina05 a răspuns:

Da te poti angaja. vorbesti cu patronul acelui magazin, sau unde vrei sa te angajezi.acum sunt multe job-uri part-time si gasesti de lucru

| cocolino_4263 a răspuns:

Este cam dificil si nu te poate angaja cu carte de munca

| alex71 a răspuns:

Sall.am 15 ani, si in octombrie fac 16, unde ma pot angaja? ce mini-slujbe?