| blahblahblahblaaaah a întrebat:

Urmează să-mi schimb garderoba total, pentru că hainele pe care le am acum nu mă mai reprezintă. Problema e că nu am destui bani *momentan nu mai am niciun ban*, iar părinţii mei nu mă pot ajuta prea mult. Aşa că aş vrea să mă angajez undeva idk, angajat e prea mult spus pentru că am doar 13 ani. Ideea e că trebuie să fac bani cumva şi nu ştiu cum. Ceva sugestii?

3 răspunsuri:
| dianabaumli a răspuns:

Exact, poti sa-ti vinzi hainele pe grupurile de pe Facebook sau sa scrii tot feluri de articole pentru paginile de frumusete si moda. Trimite un articol exemplu siteurilor preferate si daca nimeresti vei reusi sa colaborezi cu ei. Eu asa mi-am castigat primii banuti, happy

| forthewicked a răspuns:

Poți să îți vinzi hainele vechi

| Anonim1989077656477 a răspuns:

Daca te pricepi la scoala poati incepe sa dai meditatii celor mai mici.la sora mea a mers.incerci sa iei bursa...cam astea ar fi variantele. sper ca te-am ajutat.succes.o,apropo,poti si sa vinzi cateva lucruri pe care nu el mai vrei.doar n-o sa-ti arunci vechile haine la gunoihappy o spalare si un targ ar merge.