| nothingselsematters a întrebat:

As vrea sa ma relaxez citind o carte buna... Idei? big grin

Răspuns Câştigător
| bebelusamada a răspuns:

Pe aripile vantului partea 1 si 2...sunt niste carti superbe sau ai putea citii de exemplu la rascruce de vanturi, sunt foarte interesante...imi dai funda big grinbig grinbig grinbig grin

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Pai nu prea le am eu cu cartile, citeam doar cand aveam nevoie ceva pentru scoala [ ca sunt la filologie ], dar citeam asa in graba, nu prea mi-a ramas mai nimic in cap.

Eu mai mult sunt cu filmelethinking
Daca te plictisesti si vrei sa te uiti la un film bun, anunta'malaughing

Succes.

| мαяιє a răspuns:

Poti sa citesti cartile scrise de Guillaume Musso sau de Nora Roberts. Eu una am citit toate cartile lui Musso si sunt chiar frumoase si palpitante.

| Dianaㄨ a răspuns:

Sandra Brown- sarutul ispitei.
Este foarte usor de citit si de relaxat.
Daca vrei carti foarte interesante, atunci am inteles ca Cel mai iubit dintre pamanteni ar fi o varianta perfecta.
Succes!

| NicklausMikaelson a răspuns:

Nu prea ma dau in vant dupa cartii. dar Twilight si Singur Pe Lume m-au fascinat.

| metamorfoza666 a răspuns:

Batranul si Marea de Ernest Hemingway ( o carte care merita citita din toate punctele de vedere, te relaxeaza ) Spor la citit!