| catalutza99 a întrebat:

As vrea sa ma sfatuiti ce sa fac. Am o prietena in clasa care nu este prea desteapta si tot timpul vine la mine dupa teme. Este putin puturoasa, iar parintii mei sunt buni prieteni cu ai ei si ar trebui sa o ajut. Ce sa fac ca sa nu ii dau temele?

Răspuns Câştigător
| Zippo21 a răspuns:

Pai ar trebui atuncia cand vine la tine sa ii faci temel ii zici frumos dupa ore vine la tine si ii areti cum sa si le faca daca nu tot asa o sa faci pana ce termini sc si nu mai scapi deloc de ea asa ii cel mai bine... acum daca vrei sa te iei dupa mine ok daca nu asteapta alte sfaturi. Funda?big grin