| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma tund si nu stiu cum.Am fata rotunda iar parul imi ajunge pana la umeri, ce tunsoare credeti ca mi-ar sta mai bine?

Răspuns Câştigător
| AngelOnEarth a răspuns:

Filat, tuns in scari de la barbie si de preferat drept. Daca il ai cret sau ondulat il poti indrepta cu o placa (totusi, si eu am fata rotunda dar imi sta mai bine cu parul ondulat decat drept, deci nu este o regula aceasta). In niciun caz sa nu-ti faci breton drept pentru ca iti va acoperi fruntea, iar fata ta va parea turtita. Daca vrei neaparat un breton, fa-ti unul pierdut intr-o parte.

2 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Filat.cu breton drept. dar daca ai fata mica atunci breton pe o partebig grin
Funda?happy
succes.winking:d

| Didy a răspuns:

Breton drept si par in scariwinking