| irina222 a întrebat:

As vrea sa ma tund si sa-mi fac breton. Ce ma sfatuiti? Sa imi fac un breton intr=o parte sau breton drept?

7 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Intr-o partewinking
hai sa iti spun si motivul.
daca iti faci breton intr-o parte iti este mai usor sa iti faci dupa drept daca vreiwinking
insa daca iti faci drep este foarte usor sa te dezveti de el(stiu din propria experienta; am avut 3 ani breton drept si abia acum am reusit sa imi fac intr-o partehee hee

| hamsterx a răspuns:

Intr-o parte.la inceput si eu l`am avut drept, dar am renuntat la el pentru ca intr-un final creste si tot intr-o parte va trebui sa-l dai. cel mai bine este sa te sfatuiesti cu cea care te tunde, de la salon, va stii mai bine.bineinteles conteaza si parerea ta!
multa bafta& pupici:*

| Pisiii :x a răspuns:

Breton drept = 28%
Breton intr-o parte = 42%
Fara breton = 30%

deci se pare ca bretonul intr-o parte e in topwinking

| kally a răspuns:

Eu zic ca mai bine intr-o parte deoarece bretonul drept nu se potriveste tuturor formelor de fata si decat sa risti si sa fii nemultumita dupa aceea.si in plus am impresia ca vremea bretonului brept a cam apus... s-a purtat anul din 2008 pana in primavara anului trecut.deci DA. un vot pentru bretonul intr-o parte!

| Zambet a răspuns:

Intr-o parte e mai "tru" rolling on the floor pe bune e chiar fain intr-o parte love struck

| jeff_9730 a răspuns:

Un breton drept.

| diana_6856 a răspuns:

Eu zic breton intr-o parte e mai la modawinking