| fuckName a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc roscata,un rosu puternic. Dar nu as vrea sa ma vopsesc din prima cu vopsea, ci cu nuantator.As vrea sa stiu daca poate prinde atat de bine o nuanta puternica si daca are vr'un efect la parul meu ( sa mi ramana urme rosii, sau stiu eu. laughing ) Funda! multumesc frumos! happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa incerci dar nu te astepta sa iti iasa din prima nuanta dorita[depinde ce culoare ai acum la par]

| PassingBY a răspuns:

Cu cât e mai inchisă culoarea naturală a părului tău, cu atât sunt mai slabe şansele. Poţi încerca să te decolorezi înainte.