| MissNobody a întrebat:

Vreau si eu sa ma vopsesc roscata din nou. am incercat foarte multe tonuri de rosu pana acum, dar vreau ceva mai puternic si nu stiu exact ce sa-mi iau. vreau sa iasa ceva de genu http://27.media.tumblr.com/tumblr_lepx62G5cm1qclm05o1_50 0.png sau macar asemanator. sa fie un rosu foarte puternic. vreo idee de ce vopsea sa folosesc? ceva mai de calitate care sa nu. mi distruga prea rau parul :D. multumesc

3 răspunsuri:
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Pai daca ai parul inchis. As zice sa iti dekolorezi parul intai si apoi sa iei o noanta aprinsa de roscat. Si cred ca iti va iesi asa.

| KiddaBăă a răspuns:

Vopselele de la Syoss sunt foarte bune. Dacă vrei să îți iasă un roșu aprins, vopsește.te blondă, apoi roșcată.
Uite aici un exemplu de vopsea : http://www.google.ro/......tp?/imgres
Good luck! :*

| MissNobody explică:

Multumesc pentru raspunsuri, sunt deja decolorata. vroiam sa stiu daca s.a vopsit cineva si.mi va spune din propria experienta pentru ca vreau sa stiu sigur nuanta si vopseaua. :*