| str a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar niste haine, adidasi de pe Haine tari.ro. ce stiti sunt seriosi, au cat de cat marfa buna? Am vazut ca hainele arata bine asa in mare.Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| DeathDealer a răspuns:

Incearca pe originals.ro pentru ca sunt seriosi. ceilalti nu stiu ca nu am comandat de la ei. Incearca. Bafta

1 răspuns:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Dap este un site serios, si chiar au haine frumoase :d, am cumparat si eu de acolo si sa stii ca nu au fost problemehappy, succes si sper ca te-am ajutat cu ceva happy si.nu`ti mai face griji, este un site seriosbig grin :* funda?big grin