| Sebastian98qw9 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o arma de asalt de airsoft,pentru ca imi plac mult armele si mi-ar placea sa joc cu prietenii.Dar sunt cam confuz, am cautat pe net multe tipuri de arme si nu stiu din care sa aleg, asta e prima mea problema.As vrea o arma care sa fie customizabila, sa-i pot pune atasamente. Ceva de genul unui Scar-H.A doua mea problema ar fi pretul.Am gasit un SIG 552 la 210 lei:http://www.echipamentmilitar.ro/......mando.html
si un M4A1 la 500 lei:http://www.airsoft-cluj.ro/arme-airsoft/pusti-de-asalt.h tml?p=1
M-am gandit ca SIG-ul e cam ieftin chiar si pentru o arma de airsoft.E bine daca e asa ieftina? Cat ar trebui sa coste una? Puteti sa-mi recomandati niste arme care sa corespunda cerintelor mele? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Iti sugerez sa nu trageti nul in altul cu armele airsoft deoarece e foarte periculos.
Doar antrenament la tinta desigur.
Iti recomand sa intri pe militaryshop gasesti acolo detoate, si foarte bune.
Ca pistol iti recomandhttp://www.military-shop.ro/......L-GBB-CO2.
Succes.
Peace!

| Sebastian98qw9 explică (pentru SimpleIsCool):

Am mai jucat meciuri de airsoft, si nu joc cu idioti care trag in tine de la 5 mentri.Am jucat si nu am simitit aproape nimic. Daca ai putea sa ma ajuti cu o arma de asalt ti-as fi recunoscator happy

| SimpleIsCool a răspuns (pentru Sebastian98qw9):

Dezi e colt m1911 a1 full metal pe co2 asta vreau sa mi-l achizitionez eubig grin
M-am uitat la ceva videouri pe youtube despre el, pare a fi super ok.