| raulXXX a întrebat:

As vrea sa-mi fac freza lui Connect-R din piesa Love is The Way, acea freza mi-a poate face si un frizer normal sau trebuie sa merg la un hair stylist? dau funda!big grin

12 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Poti sa mergi si la un frizer normal happy, ii arati poza, din lateral fata spate etc si ti-l face ca un hiar stylist si mai ieftin. happy

| Larisaa88 a răspuns:

Am un prieten care s-a tuns asa(insa fara dunga aceea), la un... frizer normal da. Singura conditie era sa aiba parul destul de lung in fata (ca altfel... arata mult schimbata).
Bafta!

| FantaZEW a răspuns:

..Eu cred ca un Hair Stylist o poate face un frizer normal ..hmm nu prea. ^^ Funda puppy dog eyes? pls

| DeeDee01 a răspuns:

Eu iti sugerz sa te duc la haor stylist acolo poate sa ti-l aranjeze exact ls fel, sigur vei da mai multi bani dar rezultatul nu se compara!

| raulXXX explică (pentru DeeDee01):

N-am fost niciodata la un hair stylist, asa cam dupa tine cam cat ar costa, ca daca e scumpa mai bine merg la un frizer normal ca acum imi trebuie banii pentru altcevalaughing

| DeeDee01 a răspuns (pentru raulXXX):

Chiar nu stiu cat costa dar mai mult de 50 nu cred, dar rezultatul merita happy, succes :*

| Portocalaaa56789 a răspuns:

Eu de fiecare data cand ma duc imi iau pe telefon o poza cu freza sau tunsoarea pe care o vreau si i-o arat. Acum depinde si cat de bun/a este coafeza/frizerul.happy

| raulXXX explică (pentru Portocalaaa56789):

Asata ziceam si eu ca nu stiu poate ma tunde cum trebuie sau poate ma face de mai ies din casa numa cu caciula pe caplaughing

| Portocalaaa56789 a răspuns (pentru raulXXX):

Asta depinde cat de bun e frizeru' laughing Eu sunt fata si de fiecare data ma duc la coafor cu poza pe tel. Pana acum toate au fost reusite...cred ca o sa fie si a talaughingBafta thumbs up

| qAnnnna a răspuns:

Ori te duci la un frizer mai modern sa zic asa, ori la un hair stylist. Poti sa-i duci o poza frizerului cu freza care o vreilaughing si vezi daca stie.

| RobyKuTzuuu a răspuns:

Hair stylist e mult mai bun. o poti face si la unul normal dar nu arata bine

| Benny_Jrr_1999 a răspuns:

Pe ce site pot sa gasesc freza lui conect.r din toate partile, fata spate si laterale?