| liviu_3401 a întrebat:

As vrea sa-mi iau iphone 4s dar nu stiu de care sa imi iau alb sau negru ?astept raspuns si parerea voastra ((funda )))si vot la toti.

11 răspunsuri:
| Cuvântul1 a răspuns:

Cred ca negru ar fi frumos.

| InSty a răspuns:

Depinde de ce fel de persoana esti chiar daca pe alb se observa usor zgarieturile

| Wh0Me a răspuns:

Parerea mea NEGRU, pentru. ca alb-ul se murdareste mai repede. Acum depinde cum iti place tie. tongue

| 240999 a răspuns (pentru Wh0Me):

Sper ca iti dai seama ca vorbim despre un telefon, cum naiba sa se murdareasca?laughing tu ai vazut vreun iphone in viata ta?!

| Wh0Me a răspuns (pentru 240999):

WTF? Nu ma refeream ca se murdareste ca o haina ci ca pe alb urmele vor fi mai vizibilewinking Whateverhappy.

| iubaretulcata a răspuns:

Salutare liviu ia-ti culoarea neagra esti baiat ce dmz alb au fetele.iti doresc sa nu ai probleme cu el.stima

| alex12hot a răspuns:

Negru clar...

| Wonderlust a răspuns:

Mie cel mai mult imi place pe alb. Pe negru am vazut la mai toata lumea dar albul e mai deosebit. Plus ca poti sa-ti cumperi si o carcasa pentru protectie. Sper ca am fost de folos happy

| ConstantaMedeea a răspuns:

Alb!

| 240999 a răspuns:

Eu am iphone 4s alb, si imi place foarte mult, mai toti prietenii mei (baieti)
au negru, dar depinde side parerea ta.eu mi-am luat alb pentru ca m-am gandit ca un telefon negru este mai des intalnit si am vrut sa am ceva mai... special.big grin