| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa mi iau un LG GD 510. C -am cat m-ar tine bateria? Se strica repede touch ul?

Răspuns Câştigător
| BurN a răspuns:

La un LG GD510 bateria tine in jur de 10zile
Nu trebuie sa-ti faci griji pentru touch (dar daca exista si posibilitatea asta oricand ai asigurarea)

Si iti recomand telefonul pe deplin! si te poti uita mai multe la http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-lg-gd510_pop-2637

3 răspunsuri:
| Maya_6425 a răspuns:

Pai si eu am tot un LG dar shine ma tinea bateria aproape o saptamana cand era nou aproape sase luni a mers asa dar ca toate telefoanele s-a stricat bateria si ma tinea 2 zile max!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bateria te tine aproape o saptamana dar touch-ul nici macar 4 luni oricum te-as sfatui sa il cumperi e unn telefon foarte finut

| Kasya a răspuns:

Va multumesc pentru raspunsuri