| jess4ever a întrebat:

Va rog ajutati-ma! stie cineva daca telefonul Nokia x3-02 touch and type este bun, daca touch-ul se strica repede si cat tine bateria? dau >funditabig grinbig grin

2 răspunsuri:
| victoras13 a răspuns:

Hm, e un telefon destul de bun pentru ca daca ti se strica touch-ul mai ai obtiunea type asa ca sa nu iti faci griji nu e un telefon rau!

| Gabriel1 a răspuns:

Nu ti-l recomand,bateria slaba, sistemul de operare, etc... Daca vrei ceva tot de genul acela poate un ChaCha...