| david_6050 a întrebat:

Va salut pe toti!
As vrea sa achizitionez un iphone replica nou 3 sau 4 big grin
Ce-mi recomandati?
Pareri...e bun, se strica repede, se strica repede bateria (deoarece se dau 2 baterii)
Funda garantat!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Tu vrei replica? Sa stii ca nu se compara nicicum replica cu originalul, tu doar vrei sa cumperi imaginea... daca un telefon nu are un mar pe el inseamna ca nu e bun? Replicile de la iphone sunt cele mai proaste.Mai bine strangi niste bani si iti iei un telefon mai calumea si nou.

1 răspuns:
| JUST44FUN a răspuns:

Eu n-am auzit sa sa dea 2 baterii la iphone, eu am avut iphone 4 ii foarte bun, poze clare, usor de umblat pe el, elegant.Din cate am auzit iphone 3g nu se mai fabrica de mult(doar la mana a-II-a il mai gasesti), insa iphone 4 se mai gaseste si se mai fabrica