| rainboww a întrebat:

As vrea sa-mi pun in camera mai multe postere... decoratiuni nu stiu sa mi-o fac mai frumoasa intr-un fel. ce idei mai aveti? ce as putea sa`mi mai pun? chestii marunte.

1 răspuns:
| TraficantaDeFunde a răspuns:

Pai depinde big grin poti sa pui multe poze ( cu ce vrei tu ) adica postere, poze de familie. Eventual cumperi niste flori, arata bine tongue Sau pui multe decoratiuni adica de exemplu eu am un soricel din ceramica si e asa de dragut :X Sau poti pune stele fosforescente pe perete si seara se vede super happy Poti face multe chesti dar eu zic ca ar arata cel mai bine daca ai fi putin creativa si ai umple camera cu chesti facute de tine :poate nisthe flori de origami pe perete depinde ce gusturi ai tongue Succes sper ca te-am ajutat