| Annto a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti ce cadou ar trebui sa-i iau la o prietena... (cea mai buna prietena) n-am nicio idee crying ajutati-ma :*

5 răspunsuri:
| asy25 a răspuns:

Gandeste-te la ce ii place mai mult sau chiar o poti intreba dar daca nu vrei urmatoarele idei sper sa iti fie de folos:
1. o bratara sau un lantisor de aur(ceva mai special)
2. sau ceva ce va aduca sau ii aduce aminte de clipa in care ati devenit prietene
3, o dedicatie big grinbig grin:dlaughing
4.o pertrecere de ziua ei big grin ...ma rog. trebuie sa ii iei si un cadou dar fiindca iai facut o petrecere SURPRIZA iai un cadou mai mititel.big grinbig grinbig grin

mult succes!
funda? plizzz

| GumzZz a răspuns:

O bratara a prieteniei, o rama cu o poza cu voi doua, m3 sau m4, petrecere surpriza,megaposter cu artista/artistul ei favorit,o jucarie funny din plus,haine,un album foto,o trusa de machiaj,un catelus big grin,o geanta, scrie la status pe mess "LA MULTI ANI!", etc etc depinde ce isi doreste sh ea...big grin

| SorynaSweet a răspuns:

Esarfa,parfum,bluza,cercei,bratara, set de pixuri colorate mai scumpe si de care nu se gasesc asa usor, stickere daca ii plac, rujuri sau glossuri, accesorii, machiaj, oja sau lacuri de diferite culori, O FELICITARE NEAPARAT, alegi tuwinking

| buhaha a răspuns:

Nu vrei sa te uiti pe un catalog avon?
sunt reprezentant. poate gasesti ceva acolo