| An3ta17 a întrebat:

As vrea sa pot face la facebook ca sa-mi apare si mi-e butonul,, Aboneaza-te"ca am vazut la mai multi dar nu stiu cum pot sa fac si eu ca sa-mi apara pe profil. Funda:*

Răspuns Câştigător
| avy808 a răspuns:

Lasa ca iti spun eu cum sa faci : Intra pe adresa asta ( facebook.com/about/subscribe ) logheaza-te pe facebook, si dupa ce te loghezi iti apare un buton verde in dreapta pe care scrie ALLOW SUBSCRIBERS dai clic si iti apare o casuta (unde daca trebuie iti setezi acolo, vezi tu,) daca vrei daca nu dai DE ACORD si gata, iti apare si tie pe profil cand vede cineva ABONEAZA-TE! daca nu reusesti si nu esti in clar imi poti lasa un mesaj.pup

| Manalau_Claudiu_1998 a răspuns (pentru avy808):

Eu n-am inteles...crying(

| biancabellaa a răspuns (pentru avy808):

Nu-mi apare nici un buton verde

7 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Cauta in arhiva TPU(cu optiunea "Cauta intrebari sau raspunsuri") deoarece intrebarea a mai fost pusa de nenumarate ori.Succes!

| An3ta17 explică (pentru daassh):

Pai aproape nici unul nu a raspuns la intrebare de aceea am pus-o si eu.

| An3ta17 explică (pentru daassh):

Atunci da-mi URL-ul cu raspunsul la intrebarea mea. ca eu am cautat si nu am gasit.

| daassh a răspuns (pentru An3ta17):

Daca, nu ai gasit inseamna ca nu exista, si probabi lca lucrul acela cu aboneaza-te, e doar pentru artisti, si nu numai la care sa te abonezi sa vezi ce-i nou(si eu cred ca trebuie creata pagina de la 0, si trebuie facuta pentru asa ceva ca sa-ti apara, eu asa cred). Succes!

| GăbițuGabriel a răspuns:

Ca sa faci sa iti apara butonul "Aboneaza-te" trebuie sa ai minim 18 ani si sa urmezi pasii care i-a spus si avy808.winking