| Kiss_Sim_1998 a întrebat:

Deci am un cont de facebook......care este foarte popular...
Si as vrea sa il imbunatatesc si as vrea sa pun butonul "aboneaza" ...si nu stiu cum...
Vreau sa stiu si care sunt "riscurile „ adica se schimba ceva?
Pleaseee ajutati-ma

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există un buton de "abonează"... ci doar Like, unu Vizualizează în activitățile noi (ăsta face ca să primești postări de la pagina respectivă) și alte câteva butoane. Dacă te-am ajutat știi ce să faciwinking!

| Kiss_Sim_1998 explică (pentru anonim_4396):

Ba este...mie acum mi-a picat fisa... de "subscribe ziceam..."