| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea să slăbesc și am inceput să mănânc doar varză murată. Câte calorii are un sfert de varză?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu slabesti cu varza murata!

Dar poti sa slabesti cu mancarea de varza proaspata si dulce, facuta cu ardei gras, ulei, rosii si ceapa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Varza este foarte slab calorica... dar nu cred ca sa mananci varza murat e o dieta sanatoasa, chiar deloc la cata sare are.

| sierra1 a răspuns:

Cca 200 pe kil, măsoară sfertul tău de varză și calculăm impreună dacă te impotmolești

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa tebimbolnavesti
Mananca normal dar renunta la dulciuri
Si fa sport
Asa slabesti

| SimionNicoletaViorica a răspuns:

100 g de varză are 24 cal / 100 g.
Dar nu slabesti doar cu varză murată. În plus poți să faci retenție de apă de la sarea din varză. Îți recomand să te interesezi de stilul de viață Fix la Fix, este foarte lejer și la îndemână oricui.