| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu cateva metode pe care le-ati folosit pentru a exersa un sarut cu limba cat mai sofisticat va ROGGG

4 răspunsuri:
| sensesDelight a răspuns:

Eu una nu am exersat. Am citit câte ceva pe internet dar nu mi-a schimbat deloc modul de a privi sărutul franțuzesc. Important este ca primul sărut să îl faci cu o persoană la care ții cu adevărat și sentimentul este reciproc. Astfel o să simți "magia" și o să te lași purtată de val. O să faci ce simți și o să fie totul OK.
Dacă vrei să știi mai multe citește aici:
http://godessdiana88sex1.blogspot.com/......hnica.html
http://www.codrosu.ro/......tat-video/
Baftă!

| Fetita a răspuns:

Sunt de acord cu ioandreii. Sarutul trebuie sa fie spontan, sa te lasi dus de val...happy...Nu trebuie sa-l gandesti neaparat. Daca te gandesti prea mult la ceea ce trebuie sa faci ca totul sa iasa perfect vei fi prea frustrata sa mai simti cat de minunat e. Baftahappy

| ioandreii a răspuns:

Parerea mea e ca saruturile trebuiea sa-ti vina nu sa le gandesti.
apoi eu cred ca mai pasional e un sarut fara saliva multa, fin, calm fara graba si fara a incerca sa fie ceva spectaculos.

| tototo a răspuns:

Pey incearca cu o papusha...sau cu peretele sau incearca cu o fata cum am incerckat eu...:X:X:X