| 12789 a întrebat:

Inca nu stiu sa sarut... cum pot exersa singura pentru a nu ma face de ras mai tarziu? straight face

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Orice inceput se invata de la cineva sau cu cineva asa ca nu e momentul sa te sperii.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să exersezi singură?
Fiecare sărută în felul său, nu văd de ce să te faci de râs?
Lasă timpul să mai treacă, mai crești și nu te mai panica atât, nu s-a născut nimeni învățat.
Cine te sărută și vede că nu te pricepi nu are de ce să râdă, iar dacă râde este un mare prost!
Pa, pa.

| harciog a răspuns:

Pe colacul de la wc.

| SweetSecrets a răspuns:

Nu trebuie sa exersezi:):*, totul va vei de la sine.Si stai linistita, nu te vei face de ras, totul este sa alegi un baiat pe care chiar il placi.Chiar daca nu te vei descurca de prima oara, cu timpul vei capata asa-zisa experienta;;). Toata lumea zambeste cand isi aminteste de primul sarut pentru ca a fost un moment frumos, romantic chiar daca am fost putin neindemanatici:).
Uite cateva sfaturi;
http://www.coolgirl.ro/......rfect.html