| iza_6264 a întrebat:

As vrea sa stiu cum sa ma tund,(avand parul ondulat il indrept cu placa). Am fata ovala si sunt tunsa cleopatra. Vreau sa stiu ce fel de breton iti indulceste tarsaturile. Cel pe o parte sau cel drept si lung.pentru ca as vrea sa il port cu parul ondulat.multumesc

3 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Intr-o parete

| gyanina a răspuns:

Pai un breton pe o parte ar fi dragut... si sa iti filezi parul cu foarfeca de aia speciala tongue si at parul se va aseza mai binewinking... asa e si sora mea

| oaiapufoasa24 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa ti-l faci intr-o parte. happy Un breton drept ar sta mai bine la cienva cu fata rotunda.