| andreea32 a întrebat:

Hi.nu stiu km sa ma tund...eu sunt tunsa in scari si parul imi depaseste umeri
mentionez ca am si breton intr-o parte si port okelari de vedere(de o luna, dar o sa scap d ei asa ca vr sa mearga si ca si fara)
nu vr sa ma tund fff scurt
ideii plzzz
P. S. AM parul ondulat putin si nu imi sta decat daca il indrept cu palaka drept si are muuuuuuult volum

2 răspunsuri:
| Freaky a răspuns:

Wow, din ce spui la p. s, reiese ca ai un par la fel ca al meu! eu il urasc, tu? laughing

| andreea32 explică:

Si eu