| MihaiChirac a întrebat:

As vrea sa stiu daca e bine sa fumezi iqos sau logic daca ai un rinichi?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La fel ca in celelalte intrebari si raspunsuri ale tale, indiferent ce fumezi, la un moment dat acest lucru poate sa cauzeze organismului tau. Este fumat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nope.

| MihaiChirac explică (pentru anonim_4396):

Dar are ceva daca fumez cate o tigara pe zi? Tigara de iqos

| jakip a răspuns:

Nu, nu este bine. Niciodata nu va fi bine daca fumezi indiferent de numarul de rinichi. Poate nu te afecteaza pe termen scurt fumatul, dar pe termen lung te asigur ca o sa regreti. Iti sugerez sa incerci sa te lasi

| MihaiChirac explică (pentru jakip):

Dar are ceva daca fumez o tigara la 2 zile? Tigare de iqos