| MihaiChirac a întrebat:

Daca fumezi o data si nu ai un rinichi are ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu.
Dar vezi sa nu te intinzi.

| MihaiChirac explică (pentru DoarBogdan):

Și dacă mă întind
Ce are?
Că sunt curios

| DoarBogdan a răspuns (pentru MihaiChirac):

Pai ca de la orice alta tigare... fumatul poate sa duca la diverse boli. Cu accent pe "poate".