| coolboy_1648 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu care este treaba cu blogurile astea ...cum se face, daca se plateste, tot se se stie despre ele deoarece m-am gandit sa faq si eu unul ...deci care imi da informatii corecte despre blog, cum se creeaza, tot absolut, va primi funda big grin

Răspuns Câştigător
| Gabitza a răspuns:

Buna! nu te costa absolut nimic! Eu mi-am facut un blog si e foarte usor!
http://gabitza-ganduri.blogspot.com/
Vezi ca in partea dreapta, sus, apare "Creati Blog" apesi acolo si de acolo te indruma! E foarte usor :)