| Bogdan199 a întrebat:

Salutare, vreau si eu un sfat, sunt la liceu iar la anul dau bacul iar eu inca nu am nici o idee ce vreau sa continui si ce vreau sa fac in viata asta, nu am absolut nici o idee. Mi-au trecut mai multe meserii prin cap, cum ar fi arhitectura deoarece ma pricep la desen, insa mi se pare plictisitor si nu as vrea ca tot viitorul meu sa fie asa... M-am gandit sa ma fac pompier, insa treaba asta mi-ar aduce mai multe responsabilitati in viata si multa lume imi zice ca nu merita, pentru ca este o meserie obositoare si se plateste putin, nu stiu ce sa fac, aveti niste sfaturi?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La ce ești tu BUN, Bogdi mamă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți să stai un an după ce termini liceul să te gândești mai bune. Poate atunci vei lua decizia corecta.