| lallyy a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cate nivele are barn buddy? si cum se fac banutii rosii?

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Sunt 500 de nivele.
Si poti sa faci rost banuti rosii daca te uiti su in dreapta eu o cupa Achievements si daca plantezi ce iti cere acolo poti sa faci banuti rosii, o sa dureze mult ca va trebui sa plantezi aceeasi planta de vreo 50 de ori poate si mai mult.succes big hug

Fundita?happy

7 răspunsuri:
| justAgirl_8912 a răspuns:

Eu am castigat o cupa la o planta si nu mi-a dat banuti dinaia rosii...

| Dek a răspuns:

La barn buddy nu este limita de nivelewinkingBanutii rosii ii faci castigand trofee sau crescand levelwinking Funditabig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu sunt la nivelul 487 si in fiecare zii ma intreb cand se va termina dar nici o sansa banutii aia rosii de care zici uh se numesc credite ii poti castiga ori faci cupa la fructe/legume/flori/animale ori iti bagi de pe telefon da iti va lua cost suplimental sau daca ai monede hi5 le poti schimba si e gratis nu se intampla nimic eu as aam facut si am 300. 262 de creditebig grin ma bucur ca te-am ajutat succes in continuare la joc daca vrei sa vb ca mine uite id-ul meu fluturash_perversh big grinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banutii rosii se castiga doar daca iei cupe la flori culturi sau animale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Level Maxim e 700. Nu 500.winking

| ColourS a răspuns:

Cate nivele are chiar nu stiu dar banutii rosii se fac atunci cand faci cupa la plante si animale si mai poti face daca dai bani de pe telefon.
funda?big grin

| maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaariusssss a răspuns:

Maxim level 700 nu 500 nu trebuia sa-i dai funda lui doar.pr.voi trebuia sa eu dai lui maximilianwinking