| Robbe a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum naiba sa ma ingras, am 1, 80 si 60kg, doctorii mi-au zis ca e binisor cum arat dar eu zic ca mai trebuie sa ma ingras!
Trupul meu e de acord cu mine fiindca numai bratele si spatele sunt pline cu muschi, in rest sunt asa cum m-a dat 'nezeu...
Sa mentionez ca eu sunt ectomorf adica:
http://www.doctor.info.ro/tipuri_somatice.html
primul din lista.

Sunt sigur ca mai sunt ca mine multi si as vrea sa stiu ce ati facut voi ca sa va ingrasati cat de cat...

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu faci tu un sport?
O alimentație cât mai sănătoasă. De luat în greutate vei lua sigur cu trecerea anilor, acum ești tânăr și arderile accelerate.
Pa, pa.