| Eu4EverX a întrebat:

As vrea sa stiu si eu de ce nu se mai pot pune intrabari anonime? Am incercat sa pun mai multe si nici una nu mi-a fost acceptata si nu erau obscene. Un raspuns va rog!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întrebările puse de anonimi durează ceva mai mult până ajung să fie postate.
Trebuie să ai răbdare.
Pa, pa.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

O fi o problemă de moment.Sunt sigură că se va rezolva în scurt timp happy

| Alex_7297 a răspuns:

Pentru că dacă vrei să pui o întrebare anonimă trebuie să aştepţi câteva zile, să fie moderată, decizie luată în urma oamenilor care nu au ce face şi pun întrebări TÂMPITE.

Răspuns utilizator avertizat