| DAVID_8154 a întrebat:

As vrea sa stiu unde pot gasi un program unde sa imi pot schimba coafura nu stiu daca intelegeti ce vreau sa spun am vazut undeva ca iti poti pune poza ta si sa iti faci diferite coafuri sa vezi daca iti sta bine

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cont aici :)
http://www.divahair.ro/coaforvirtual/

11 răspunsuri:
| cristina_6456 a răspuns:

Scrii pe google salon virtual

| DAVID_8154 explică:

Va multumesc mult mi-ati fost de mare ajutor

| euu03 a răspuns:

Pe taaz... poti sa fol. fond de ten, anticarcan, blusch, luciu, sa iti faci sprancenele, sa iti pui gene, sa iti alegi o coafura...si ce culoare vrei tu...etchappy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placerewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Happy hair

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Happy hair

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ma logez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu...si nu gasesc

| gabitza_29 a răspuns:

Incearca pe www.joy.ro cred ca acolo am gasit un program pentru ce vrei u

| Karp_Karmen_1979 a răspuns:

Am gasit program