| Diana_7094 a întrebat:

As vrea sa va intreb cum as putea sa-l fac pe un baiat sa fie in limba dupa mine happySau macar sa ma placabig grinMie imi place de el dar nu sunt sigura ca si lui ii place de minesad
Si nu vreau sa-i zic pe fata ca dupazice la toata lumea si chatterbox
FunditS$a:X:X

Răspuns Câştigător
| CarmenPiscot26 a răspuns:

Pai, vorbeste cu el, fiti prieteni buni, si pe urma gaseste un moment slab in care sa il saruti, dar eu zic ca daca el nu te vrea, o fata nu ar trebui sa se tina ea dupa el happy ai grija pe urma gru[ul lui de prieteni te va treta d esus daca se va afla ca tu te ti dupa el straight face

2 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi nu stiu ce sa spun ideea este ca pana te chinuesti u sa il faci sa fie in limba dupa tine te cam plictisesti.tu stii ca nimic nu da rezultate din prima zi.si sincer dupa ce pe tine nu tes-ar mai interesa pentru ce ti-ar folosi un tip care numai poti scapa de el? lasa lucrurile sa vina de la sine.ce este al tau este pus deoparte. funda?

| Dianaa94 a răspuns:

Pai dai de inteles ca iti place de el, imbracate atragator dar in acelasi timp dragut (nu cu un ditamai decolteulhappy )poarta tocuri daca poti.sau macar zic eu.cu talpa ortopedica(daca nu ma insel)