| Anonima_8669 a întrebat:

Cum sa fac?

imi place de un baiat. dar nu stiutiu cum sal intreb daca vrea sa fie cu mine.

si este un baiat care stie ca vreau sa ma cb cu el.sh s-ar putea sai zica si sa bage vrajeli. ce sa fac?

funda!

Răspuns Câştigător
| DodoDodo a răspuns:

Spune-i intre patru ochi ceea ce crezi si simti pentru el. Totusi sa ai grija, daca ai impresia ca nu are sentimente pentru tine, uita-l cat mai repede.

4 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Uita de amandoi. dale ignor. no sa faci tot posibilul s a il vezi. si il plus incepe scoala. IA s a cam uiti de el.Si te vei indragosti de alt cineva probabil!

Sau daca nu poti...Sa nu-ti pese de incorjurari.

LAsa ca il dresesz eu pe kikilaughing

si no sa faca nimic rau!happy

Dupa ce am s a fac ceva ceo s a regret dupa cred. dar pentru. tine. tot.

:-&

rolling on the floor

| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Fi curajoasa fa u prmul pas intreaba-l daca vrea sa stea cu tine :* daca nu ai curaj, pune pe altcineva si in legatura cu celalat baiat, daca ii spune ceva, spune ca nu e adev. mai clar spune adevarul, tongue singur o sa inteleaga happy

| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Fi curajoasa fa u prmul pas intreaba-l daca vrea sa stea cu tine :* daca nu ai curaj, pune pe altcineva si in legatura cu celalat baiat, daca ii spune ceva, spune ca nu e adev. mai clar spune adevarul, tongue singur o sa inteleaga happy :*

| frumusyk08 a răspuns:

Mda... e grew...

foloseste o fata mai uraticahee hee. sa va combine. sa-i zic daca VREA SA VA COMBINE. E. T. C. Sti si uh asta...ca iti zic eu o chestie daca il intrebi uh si te refuza nu ai putea sa mai dai ochii cu el si o sa`si bata joc de tine...