| Jesus24 a întrebat:

As vrea sa va intreb cum ati vrea sa fie un sef al clasei

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Am fost sefa clasei si toti dadeau vina pe mine!laughing
Este graznic.seful clasei are cele mai multe responsabilitati si este invidiat!
Daca vrei sa devii eu ti-asi spune sa nu faci asta! in fine...sa raspund la intrebarea ta
Seful clasei as vrea sa fie:
-cel mai destept din clasa si cu cele mai bune note
-tupeist si tare
-descurcaret(sa se descurce f bine)
-cuminte si sa nu faca obraznicii
Deci seful clasei ar trebui sa fie un baiat perfect din toate punctele de vedere!(rar gasesti...)
Numai bine!

2 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Sa asculte ideeile si parerile celor din clasa sa i tina mereu uniti pe restul sa fie detreaba daca clasa are probleme sa stie sai scoata din greu sa fie cooperant sa vina cu idei noi mai tot timpul la clasa sa se inteleaga cu toti si chestii de genu:X:X

| Diana_6198 a răspuns:

Trebuie sa inveti bine, sa fi responsabil, disciplinat.In unele clase depinde si de popularitate dar cel mai adesea seful clasei este ales cel care invata cel mai bine.Asa ca mult succes si spor la invatat!:*
. FUNDITA; XXX?