| xAddeBăăăii a întrebat:

As vrea sa vand niste bratari ale prieteniei facute de mine. Am 13 ani,nu imi deschid un butic. laughing Asa,printre prieteni, rude, etc. Nu stiu inca la ce pret sa o fac. Adica as fixa un pret normal (Cum am vazut si pe bloguri) dar totusi le vand prietenilor si e putin ca aiurea. straight face Am dat cateva gratis insa mi-am dat seama ca pierd 1 ora si ceva facandu-le si nu mi se pare ok. Ce ziceti? Ziceti-mi un pret potrivit. MERCI MULT! funda big grin

Răspuns Câştigător
| Anutza123 a răspuns:

Pai depinde de fel k alea normale 3 lei si alea mai faine 5-6 lei ssau chiar mai mult am facut ceva bani din astawinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai unu vindea prin liceul meu cu 5 lei.Dar sunt bratari din astea facute cu ata si legate la parti si dupa lasata ata rasfirata..gen dala care poarta si rock-erii? ca depinde acum. Dalea as vrea sa invat sa fac dar nu am de unde.

| AdyP20 a răspuns:

Okazii.ro