| zuziOoO a întrebat:

Cand vinzi ceva pe okazii.ro trebuie sa mergi sa pui coletul la posta? sau cum eu vreau sa vand cateva lantisoare si bratari dragute facute de mine la un pret mic plis help

Răspuns Câştigător
| tibosee a răspuns:

Pai daca este cumparatorul de la tine din oras te intalnesti cu el, undeva unde specifici in anunt. altfel, daca liciteaza si e din afara trimiti cu posta romana ca e mai ieftin, si plateste transportul. adresa ti-o da pe mail, dupa ce il contactezi. tot pe mail primesti si numarul de telefon.