| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa vb cu persoane care se simt la fel se singure ca mine... [id de mess] ma ref mai mult la singuratate in general nu iubit

4 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Pe mine nu ma ajutat cititu sau filmele... totu a tinut de mine. cu toate ca simteam ca mor... dar am incercat sa merg mai departe. cu toate ca ma mai darama amintirile, eu tot incerc sa merg mai departe.

E bine sa ai cu cine vorbi. te ajuta mult uneori.

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Skater_boy_jart

| Bianca_9620 a răspuns:

Daca vrei poti sa vorbesti cu mine trimite-mi id-ul tau ca am trcut prin multe si inca ma simt singura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Dacă vrei să nu te mai obsedeze singurătatea poţi să faci mai multe lucruri : citeşte literatură veselă, du-te la teatru, du-te în excursii cu un grup printr-o agenţie de turism, fă-ţi un blog şi
vino pe site-ul meu, lecturirecenzate.ro!