| a întrebat:

Ati observat ca exista persoane care se gandesc la noi doar atunci cand se simt singure?

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt persoane carora le place singuratatea mai mult dar nu intotdeauna. Astfel de persoane au nevoie de voi dar totodata au mai multe momente in care simt nevoia de a fi singuri. Asa sunt ei. Nu inseamna ca nu tin la voi. Uneori sunt persoane mai putin sociabile care nu prea au initiativa la intalniri sau nu prea agreeaza modul in care se distreaza ceilalti.

| Rukhsandra a răspuns:

Da... uneori si eu fac aceiasi greseala straight face
dar mai sunt persoane(de exemplu foste colege de generale acum colege de liceu dar in clase diferite) care te baga in seama doar cand au nevoie de bani rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu inseamna ca nu tin la voi. Daca prezenta voastra se face simtita si ii deranjeza, inseamna ca s-au atasat de voi si le placea ceea ce faceati din ele, va admirau, respectau, simpatizau pentru lucrul acesta.
Mai sunt persoanele care doar se gandesc la ceea ce erau pe vremuri, si incearca sa aduca trecutul in prezent, dar cu ajutorul altor persoane.