| gogonica a întrebat:

As vrea si eu ceva probe pentru balul absolventilor, voi ce probe faceti? sa nu fie plictisitoare dau fundita:*:*

1 răspuns:
| anamary a răspuns:

Pai eu ma gandesc la urmatoarele:
1.proba de dans(stiu ca e plictisitoare dar o poti imbunatatii:scrii pe niste biletele nume de fete si pe alte biletele nume de baieti. Apoi te duci la un baiat si spui sa aleaga un biletel dintre acelea cu fete, te duci la o fata si il pui sa aleaga un biletel cu un baiat, si tot asa)
2.proba cu hartia(vor fi perechi de o fata si un baiat->ii dai baiatului un sul de hartie igienica si pui sa imbrace fata in hartie astfel incat sa fie cat mai frumoasa)
3.proba de talente
4.o proba cu un mar(pui o fata si un baiat sa tina un mar pe frunte->adica sa se apropie unul de altul atat de mult incat sa poata tine un mar pe frunte->strangandul intre capetele lor->adica sa arate cam asa: )*( ->*=marul
Acum... FUNDITA?